Вхід

10 найкалорійніших продуктів

Шкідливі для здоров'я і для фігури продукти харчування можна розділити на дві категорії. До першої групи увійдуть "калорійні бомби", що містять мало не добову норму порожніх калорій, а в другій категорії знаходитимуться продукти, що розпалюють апетит і примушують їсти більше.

Яскравим прикладом стане пиво. Воно не лише підвищує апетит, але і знижує рівень критичності до вибору їжі - комбінація пива і великої пачки чіпсів є типовою. Інші міфи про його шкоду (включаючи наявність соєвих прогормонів) - швидше псевдонаукові страшилки, ніж реальні факти.

Залежність від солодкого

Оскільки чистий цукор не зустрічається в природі, в процесі еволюції організм людини не виробив захисні механізми. Цукор не викликає яскравого почуття насичення - саме тому продукти, що містять його, можна можна вживати практично у безмежних кількостях.

Подібні продукти харчування викликають стан, близький до залежності. З'ївши навіть трохи солодкого, тим, хто потрапив в цю залежність буде украй складно зупинитися і припинити їсти. Причина криється в різких перепадах рівня глюкози в крові - саме з цим важливо навчитися боротися.

10 найкалорійніших продуктів

1. Печиво з сиром. Сирне печиво завдає стрункій фігурі комплексного удару - спершу в хід йде біле пшеничне борошно із захмарним глікемічним індексом і високим вмістом глютену, потім у бій вступає тертий сир, багатий насиченими жирами і холестерином, а завершує справу відбірний цукор.

2. Шоколадно-горіхова паста. Головними інгредієнтами у складі Нутелли є зовсім не горіхи, а шкідливий цукор і пальмова олія (соромливо названа "рослинна олія"). Гірше, що можна кявити для здорової людини - це вечір з такою баночкою перед телевізором.

3. Бурріто / Ролл. Перепічка з білого пшеничного борошна і рослинного жиру, засмажені в агресивному фритюрі шматочки м'яса, тертий сир і щедре поливання майонезом. Нехай сором'язливі листочки салату не вводять вас в оману - користі для здоров'я у подібного продукту харчування бути не може.

4. Чіпси. Імідж чіпсів як доступного і "легкого" перекушування далекий від реальних характеристик цього шкідливого продукту. Переобтяжений сіллю і дешевими рослинними жирами пресований картопляний крохмаль дає організму виключно порожні калорії, але зовсім не енергію для життєдіяльності.

5. Картопля фрі. Розпочнемо з того, що навіть звичайна відварена картопля далека від звання дієтичної. Її модифікований брат з пресованого картопляного пюре, зажарений в соняшниковій олії і засипаний сіллю, - ворог №1 як для вашого живота, так і для серцево-судинної системи.

6. Чізбургер. Як непомітно додати сотню калорій до страви? - сховати в неї плавлений сир. Усе інше у складі цього бутерброда вам давно відомо - біле борошно без натяку на клітковину, кетчуп, майонез і яловичий фарш 20% жирності. Саме таке червоне м'ясо найбільше турбує дієтологів.

7. Морозиво. Лише дуже далекі від харчової промисловості люди вважають морозиво молочним продуктом. У реальності це суміш цукрового піску, сиропу глюкози, рослинних жирів і знежиреного сухого молока. Шоколадна крихта або малиновий сироп забивають останній цвях в кришку труни.

8. Шоколадні батончики. Енергетичне перекушування, що містить виключно порожні калорії без якоїсь користі для здоров'я. Нульовий вміст клітковини, вітамінів і мінералів - зате велика кількість простих цукрів і пальмової олії. Легкий спосіб боротьби з голодом і зі стрункою талією.

9. Пиво. Пиво містить порівнянну з солодкою газованою водою кількість порожніх калорій. Ці алкогольні калорії організм прагне утилізувати в першу чергу, лише потім переходячи до калорій звичайної їжі - при низькому рівні активності вони будуть відправлені прямо до жирових запасів.

10. Солодка газована вода. У одній баночці коли міститься 37 грамів цукру - 6 чайних ложок. Маючи високий глікемічний індекс, він миттєво засвоюється і вирушає прямо в кров, приносячи організму безліч проблем. У спробі понизити збиток тіло спробує утилізувати калорії в жир.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее