Logo
Версія для друку

Українці без віз можуть відправиться в країну, де навіть бомжі отримують тисячу доларів на день

Рекомендовані Українці без віз можуть відправиться в країну, де навіть бомжі отримують тисячу доларів на день

Заповзятливі люди з усього світу знайшли досить таки несподіваний спосіб заробітку в одній з найбагатших країн світу, ОАЕ, пише Політека.

Приїжджаючи по тримісячній туристичній візі в Дубай, люди залишаються там незаконно і примудряються заробляти десятки тисяч доларів на місяць жебракуючи, або ж працюючи вуличними торговцями.

Ось тільки постійність робочого місця не гарантована. Поліція невпинно бореться з приїжджими любителями легкого заробітку.

А генерал дубайської поліції Халіль Ібрагім Аль-Манцуров впевнений, що жебраки і вуличні торговці створюють Дубаю «некультурний імідж».

Він також зазначив, що товари, які продають нелегали, або прострочені, або незаконні.

Дубайська влада повідомляє, що тільки за 2017 рік у місті було затримано 34 881 нелегали. З них 2 355 виявилися вуличними торговцями, а ще 1 840 – жебраками.

Це вже на порядок нижче, ніж в 2016 році. Тоді в Дубаї було затримано 49 205 нелегалів.

Один зі спійманих жебраків прибув в країну по турвізі на три місяці, але потім залишився там нелегально. Він примудрявся заробляти на подачках більше 2 400 доларів в день і більше 74 тисяч доларів на місяць. А найприбутковішою справою виявилося збирати подачки біля мечетей по п’ятницях.

2012-2015 © Газета "Вгору". Всі права захищені. Використання матеріалів газети «Вгору» схвалюється, посилання та гіперпосилання на наше видання ОБОВ'ЯЗКОВЕ