Вхід

Бізнес з нічого: переселенка з Авдіївки здивувала одеситів чебуреками

Рекомендовані Переселенка з Авдіївки Наталія Панфілова розповіла, як відкрила свій бізнес з нуля. Переселенка з Авдіївки Наталія Панфілова розповіла, як відкрила свій бізнес з нуля.

Переселенка з Авдіївки Наталя Панфілова здивувала одеситів тим, що без копійки грошей за кілька місяців змогла відкрити бізнес. Чебуреками власного приготування вона викликала справжній фурор. Вони настільки полюбилися жителям Одеси, що люди тепер стають у черзі, що підприємцю довелося задуматися про розширення.

"Я вже фізично не справляюся. Продажі зросли. Про 100 чебуреків на день вже і забула. Зараз треба готувати 200 щодня", - поділилася підприємець в інтерв'ю ІА "Источник".

А реалізувати ідею Наталії без стартового капіталу допомогли бізнес-курси для переселенців, які організував Impact Hub Odessa під патронатом міжнародного фонду "Відродження". На курсах навчають біженців з Донбасу, як відкрити свій бізнес. За підтримки місцевих підприємців, переселенці змогли реалізувати серію успішних бізнес-проектів.

Завдяки проекту, Наталя не тільки перемогла в конкурсі бізнес-ідей, а й отримала сприяння місцевих інвесторів у пошуку площі для відкриття її чебуречної та облаштування інфраструктури.

"Коли я прийшла на конкурс, то сторопіла донезмоги. Подивилася проекти, які подали інші - щось сучасне, передове, складне. А тут я зі своєю чебуречною. Мені здавалося, що на таке інвестори ніколи не дадуть грошей. Але на захисті проекту я інвесторам розповідала, що готова годувати голодних, що у мене є мрія купити власний будинок. Говорила, які у мене смачні виходять чебуречки з грибами та помідорами", - розповіла Наталя.

Наталя зачепила інвесторів своєю щирістю. Один з них підійшов до неї в ході конкурсу і сказав - навіть, якщо вона і не переможе, він сам дасть їй гроші, так би мовити, поза конкурсом. Але вона все ж увійшла в число кращих і на отриманий грант в 30 тис. грн відкрила міні-чебуречну на одеському "Новому ринку".

Переселенка з Авдіївки Наталія Панфілова розповіла, як відкрила свій бізнес з нуля

"Коли мені сказали, що я володар гранту, я тут же кинулася шукати місце. Але оренда квадратного метра площі від 4 до 6 тис. грн в місяць була для мене непосильна. Я розуміла, що мені доведеться смажити чебуреки цілодобово", - нарікала Наталя.

Але і тут в дію вступив соціальний нетворкінг. Один з підприємців допоміг Наталії фінансово.

"Коли я вже отримала грантові гроші, він мені допоміг з місцем, домовився з директором ринку, щоб мені виділили точку. І два місяці, поки я тільки починала, я взагалі не платила орендну плату. Він мені допоміг грошима, щоб ми провели воду і світло", - ділиться жінка.

Розповідаючи про рецептуру своїх чебуреків, Наталія відзначила і кілька незвичайних рецептів. Швидше за все, такою своєю родзинкою, як наприклад, чебуреки з вишнями або гарбузом, вона і приваблює клієнтів. Примітно, що багато з нестандартних рецептів придумують самі клієнти.

"У мене прекрасні рецепти начинок, які дуже подобаються покупцям. Це бринза з помідором, сир з грибами - як жульєн. Ще я на прохання клієнтів роблю овочеві чебуреки з гарбузом. З вишнями свіжими замовляють. Що цікаво - люди самі підходять і просять такі й такі начинки або пропонують щось нове. Можна тільки прислухатися, і такі новинки потім знаходять також свого покупця", - ділиться секретом кухар.Переселенка з Авдіївки Наталія Панфілова розповіла, як відкрила свій бізнес з нуля

Сьогодні вже Наталя думає про розширення бізнесу і тому ще раз звернулася в Impact Hub Odessa. Планує взяти участь в черговому конкурсі та виграти грант на придбання професійної техніки.

За словами відомого мецената і бізнесмена Єгора Гребенникова, який є автором і творцем соціального хаба Impact Hub Odessa, кооперація бувалих підприємців з новачками перемагає роз'єднаність і робить українців сильніше як єдину націю.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее